Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najwidoczniej dzisiejsza młodzież ma jakąś blokadę w muzgu ograniczającą myślenie. Dla mnie młodzieniec który wybierał się na studia a boi się podejść do egzaminów do szkoły podoficerskiej nie zasługuje na miano żołnierza zawodowego. W trakcie służby takich narzekających szeregowych widywałem w przesiadujących całymi dniami w kantynie, na moje pytanie czy wykonali zadania postawione przez dowódcę o mało nie zostałem zlinczowany. Panowie szeregowi do roboty i nauki, 12 lat to masa czasu na podniesienie kwalifikacji.
Chorąży to powinien kupić sobie słownik Polsko - polski bo jak widzę po pisowni to jest bardzo słabo.I weź się człowieku do nauki bo stopień chor to zdobyłeś pewnie w latach 90 - tych zaraz po szkole podstawowej, a jedynym warunkiem dostania się do wojska w tamtych latach było posiadanie górnych i dolnych kończyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebrnąłem przez cały wątek i muszę powiedzieć, że jestem zszokowany! Zszokowany poziomem intelektualnym i - zwłaszcza - mentalnością skarżących się tu żołnierzy, którzy sami siebie uważają za wybitnych i nad wyraz wartościowych - a faktycznie są miernotami, co trafnie oceniają ich przełożeni... Jeśli jedną z głównych  - jeśli nie główną - przesłanek zatrudnienia się w wojsku było liczenie na emeryturę po 15 latach pracy, co jednoznacznie wynika z tych wszystkich gorzkich żali - to zbrodnią byłoby pozostawić w wojsku kierujące się tym oczekiwaniem kreatury! Znakomitej większości tych szlochających "mężczyzn"  MON w gruncie rzeczy życie uratował - bo dwanaście lat dobrze opłacanej, pewnej i nie specjalnie absorbującej pracy - to na dobrą sprawę w dzisiejszych czasach dar niebios. W tym czasie jednostki naprawdę wartościowe zdobywają kwalifikacje, kontakty i umiejętności, dzięki którym po zakończeniu służby podejmują pracę i doskonale funkcjonują w życiu. Natomiast nieudacznicy, leserzy i wszelkiej maści nygusy wypłakują się w mediach i na licznych forach z przesłaniem zasadniczym: "jaka ta ojczyzna wredna, że nie pozwoliła nam zostać emerytami po 15 latach pobierania bardzo przyzwoitego uposażenia za nicnierobienie".   Z jednym w tym wszystkim mogę się zgodzić - że armia zeszła na psy - bo mając takich szeregowych w rzeczy samej stanowi żałosną karykaturę samej siebie...   O tempora, o mores!
  Dobrze prawicie, kapralu! Sama mierzwa bez pojęcia co to znaczy: SŁUŻBA WOJSKOWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać MON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadaliście matoły na Kaczora, a był jedyną osobą która zagwarantowała podwyżki w Wojsku jak i Policji...Zagłosowaliście na POpaprańców i teraz macie Policjantów jakich macie o armii ćpunów z pod bloku nie wspomnę...Bez plecaka w Policji i w Wojsku Ani rusz, niestety... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mamy 12 lat tylko to łączmy się i po coś w podstawówce nas uczyli pisać.Niech to będzie dla oficerów i pdf najgorsze 12 lat z nami.Są skrzynki zaufania i tel, jest prasa. Cywile nie ogarną co co chodzi bo to jest jak z Rosją "Wojsko to stan umysłu" to tżeba przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadaliście matoły na Kaczora, a był jedyną osobą która zagwarantowała podwyżki w Wojsku jak i Policji...Zagłosowaliście na POpaprańców i teraz macie Policjantów jakich macie o armii ćpunów z pod bloku nie wspomnę...Bez plecaka w Policji i w Wojsku Ani rusz, niestety... :)
Dlatego Tusk musi odejść z całym tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem,raz na zawsze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chciało się nosić teczki trzeba będzie zbierać puszeczki. Czołem ż... żebracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mamy 12 lat tylko to łączmy się i po coś w podstawówce nas uczyli pisać.Niech to będzie dla oficerów i pdf najgorsze 12 lat z nami.Są skrzynki zaufania i tel, jest prasa. Cywile nie ogarną co co chodzi bo to jest jak z Rosją "Wojsko to stan umysłu" to tżeba przeżyć.
Zacznie się niedługo MAJDAN w tym dzikim kraju, to jeszcze WOSJKO w du pę te czerwone sQrwysyny będą całować !!!  w wojsku siła !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze przed podjęciem tak ważnej w życiu decyzji jak związanie sie z armią trzeba by łyło poczytac ustawy, rozporządzenia i zobaczyc co i jak. Ustawa w sposób jasny określa okres na jaki mozna związac sie   z wojskiem w korpusie szeregowych. No moze jesli ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem to moze rzeczywiscie ---- lepiej z takim zołniezem nie podpisywac kontraktu w korpusie podoficerskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze przed podjęciem tak ważnej w życiu decyzji jak związanie sie z armią trzeba by łyło poczytac ustawy, rozporządzenia i zobaczyc co i jak. Ustawa w sposób jasny określa okres na jaki mozna związac sie   z wojskiem w korpusie szeregowych. No moze jesli ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem to moze rzeczywiscie ---- lepiej z takim zołniezem nie podpisywac kontraktu w korpusie podoficerskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze przed podjęciem tak ważnej w życiu decyzji jak związanie sie z armią trzeba by łyło poczytac ustawy, rozporządzenia i zobaczyc co i jak. Ustawa w sposób jasny określa okres na jaki mozna związac sie   z wojskiem w korpusie szeregowych. No moze jesli ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem to moze rzeczywiscie ---- lepiej z takim zołniezem nie podpisywac kontraktu w korpusie podoficerskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze przed podjęciem tak ważnej w życiu decyzji jak związanie sie z armią trzeba by łyło poczytac ustawy, rozporządzenia i zobaczyc co i jak. Ustawa w sposób jasny określa okres na jaki mozna związac sie   z wojskiem w korpusie szeregowych. No moze jesli ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem to moze rzeczywiscie ---- lepiej z takim zołniezem nie podpisywac kontraktu w korpusie podoficerskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze przed podjęciem tak ważnej w życiu decyzji jak związanie sie z armią trzeba by łyło poczytac ustawy, rozporządzenia i zobaczyc co i jak. Ustawa w sposób jasny określa okres na jaki mozna związac sie   z wojskiem w korpusie szeregowych. No moze jesli ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem to moze rzeczywiscie ---- lepiej z takim zołniezem nie podpisywac kontraktu w korpusie podoficerskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze przed podjęciem tak ważnej w życiu decyzji jak związanie sie z armią trzeba by łyło poczytac ustawy, rozporządzenia i zobaczyc co i jak. Ustawa w sposób jasny określa okres na jaki mozna związac sie   z wojskiem w korpusie szeregowych. No moze jesli ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem to moze rzeczywiscie ---- lepiej z takim zołniezem nie podpisywac kontraktu w korpusie podoficerskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze przed podjęciem tak ważnej w życiu decyzji jak związanie sie z armią trzeba by łyło poczytac ustawy, rozporządzenia i zobaczyc co i jak. Ustawa w sposób jasny określa okres na jaki mozna związac sie   z wojskiem w korpusie szeregowych. No moze jesli ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem to moze rzeczywiscie ---- lepiej z takim zołniezem nie podpisywac kontraktu w korpusie podoficerskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PRAWDA DLACZEGO NIE ZMIENJĄ TEGO PRZEPISU I NISZCZĄ LUDZI PSYCHICZNIE A WSZYSCY ROBIĄ TO SAMO ,TYLKO W WOJSKU JEST TAKI CHORY PRZEPIS BO POZOSTAŁE SŁUŻBY MAJĄ SZANSĘ NA NORMLNĄ EMERYTURĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w pełni wszystko w wyżej napisanym artykule. Tak samo jestem żołnierzem zawodowym w korpusie szeregowych zawodowych. Szlak jasny trafia człowieka jak sie patrzy gdy tzw Dinozaury bez szkoły awansują rok po roku a nas trzymają jak niewolników i wyciskają jak cytryne do ostatnich soków po czym wyrzucą na śmieci!!!!!!! Jesteśmy kur....takimi samymi rzołnierzami jak i oni więc skąd takie traktowanie???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest poprostu masakra i tego nie da sie opisać!!!! Jedno może by nas uratowało....Prezydentura Pana Kaczyńskiego, brata poprzedniego prezydenta, on jedynie inwestował w armię i mam nadzieje że brat by kontynuował jego dzieło!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może baranie wszystkiego dopiero dowiadujesz sie jak wejdziesz w to g.... z zewnątrz wygląda to pięknie a w środku śmierdzi zgnilym jajem na szkole podoficerską nie dostaja sie wartosciowi ludzie tylko podpierdalacze i plecaki znam wielu którzy się nie dostali polska armia to syf i brak perspektyw jedyne wyjście to wyciągnac ile sie da z monu bo i tak nie ma szacunku do szeregowych kadra to tłuki i buraki zakrywający się stopniem mają ich za nic za mużynów pzed baranem trzeba na baczność stawać i wchodzić w d ....bez mydła by kolejny dostac kontrakt i szkolić si we własnym zakresie plus praca na boku i jakoś można wyżyć albo żucic zwolnienie i przesiedzieć 18 miesięcy na chorobowym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm a co wy na to????? ja służyłem 3,5 roku pojechałem na misje do afganistanu po powrocie kontrakt mi się kończył,  opinia z misji 5.0 opinia w jednostce 4.0 i nie przedłużyli mi kontraktu zostałem z kredytem hipotecznym i żoną i dzieckiem na utrzymaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musze sie zgodzic ze wszystkim co wyzej dodam ze tej jestem zawodowym ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...